MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Predné fotoaparáty

Predný fotoaparát smartfónu OnePlus 6 dokázal zachytiť viac detailov, rovnako je fotografia oveľa svetlejšia. Motorola sa ale vôbec nedá zahanbiť a jej fotografia je taktiež použiteľná, no tu by sme radšej siahli po fotografii OnePlus.

Ukážkové fotografie OnePlus 6

Ukážkové fotografie Motorola moto g6

Záverečné hodnotenie

Ako ste mohli z priložených fotografií vidieť, obidva smartfóny ponúkajú veľmi slušné fotoaparáty. Pri ich vzájomnom porovnaní môžeme povedať, že viac detailov určite ponúkne fotoaparát OnePlus 6, Motorola zase niekedy príjemne prekvapí farebným podaním a jej fotografie niekedy vyzerajú lepšie. Aj napriek tomu, že ponúkajú menej detailov a sú menej reálne. Fotografie v noci sú väčšinou slabinou telefónov, no naše zariadenia sa s ním popasovali veľmi obstojne. OnePlus ponúkne viac detailov, úroveň šumu je vcelku podobná. Čo sa týka zachytenia svetla, to naozaj záleží od scény. Niekedy ho zachytí viac OnePlus, inokedy zase Motorola. Efekt rozmazania pozadia zvláda lepšie OnePlus, rovnako aj predný fotoaparát tohto smartfónu ponúkne lepšie fotografie. Motorola ale na svoju cenu, ktorá je polovičná, ponúka naozaj veľmi slušné výsledky a určite vás po fotografickej stránke nesklame.

Ktorý z porovnávaných telefónov fotí podľa vás lepšie?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
  • Eduardo

    Motorola foti tragicky. Pri priblížení fotky sa kresba stráca a dynamicky kontrast je slabý. Mam Moto G5s plus a s portovanou aplikáciou GCamera robí fotoaparát neskutočne divy. Vstavaná aplikácia je nanič.

+