MojAndroid

Vlajkový smartfón OnePlus 5T je tu s nami ešte len pár mesiacov a už môžeme byť svedkami ďalších únikov informácií o ďalšej generácii. Novým smartfónom by mal byť model OnePlus 6, niektoré informácie unikli prostredníctvom benchmark testov. Príde OnePlus opäť so stratégiou výborného pomeru cena/výkon?

Náš tip
Čo obsahuje balenie OnePlus 5T? | UNBOXING

OnePlus 6

S výsledkami prišiel portál androidcentral a nový smartfón v nich dosiahol zdrvujúcich viac ako 276 tisíc bodov. Po stránke výkonu by sa tak malo jednať o plnohodnotnú vlajkovú loď. Nebude chýbať špičkový procesor Qualcomm Snapdragon 845. Po vzore predošlých generácií by sme sa mohli dočkať aj viacerých verzií s rôznou hodnotou pamäte RAM.

Predošlé úniky hovoria o prítomnosti výrezu v displeji, ktorý sa už stáva pomerne trendovým prvkom v rámci nových Android zariadení. Nasvedčuje tomu aj použitý pomer strán displeja, ktorý činí 19:9. Rovnaký pomer strán priniesla aj spoločnosť Asus v rámci svojho nového vlajkového smartfónu Asus Zenfone 5Z. Tento pomer strán bol použitý práve z dôvodu spomínaného výrezu v displeji.ň

Náš tip
OnePlus 5T konečne prináša Android 8.0 Oreo v stabilnej verzii | AKTUALIZÁCIA

Tešíte sa na nový smartfón OnePlus 6? Uprednostňujete smartfóny s dobrým pomerom cena/výkon? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+