MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Batéria: Pomalé vybíjanie a rýchle nabíjanie

OnePlus 6 nás doposiaľ v žiadnom ohľade nesklamal. No a, našťastie, sa to nezmení ani z hľadiska výdrže batérie. Vstavaný 3300 mAh akumulátor síce v súčasnosti nepatrí medzi tie kapacitou najväčšie, no napriek tomu je výdrž excelentná. Pri priemernom zaťažení sme dokázali bez problémov pokoriť hranicu 6 hodín zapnutej obrazovky. Extrémne zaťaženie, ktoré zahŕňalo prehliadanie internetu, sociálnych sietí, prezeranie videí na YouTube, ako aj polhodinu hrania PUBG, nás zase bez problémov dostalo nad 5 hodín zapnutej obrazovky. Treba pritom podotknúť, že v tom čase ešte stále zostávalo 19 % batérie.

Najlepšie pritom je, že OnePlus 6 ponúka skvelé nabíjanie Dash Charge. Ide o najrýchlejšiu rýchlonabíjaciu technológiu, ktorá sa v súčasne predávaných smartfónoch nachádza. Najnovší zabijak vlajkových lodí sa tak dokáže nabiť z 0 na 100 % už za skvelých 69 minút. Treba však mať na pamäti, že takéto rýchle nabíjanie bude fungovať len s kompatibilnou nabíjačkou. No a za zmienku stojí tiež fakt, že OnePlus 6 nepodporuje bezdrôtové nabíjanie, ktoré sa vo svete teší čoraz väčšej popularite.

OnePlus 6: Záverečné hodnotenie

V úvode tejto recenzie sme položili jednoduchú otázku. Pýtali sme sa, či je vyššia cena najnovšieho vlajkového modelu od spoločnosti OnePlus skutočne opodstatnená. No a podľa nášho názoru opodstatnená je. Za sumu 519 € totiž môžete získať smartfón, ktorý je v mnohých aspektoch najrýchlejší na svete. Okrem toho, že vám na všetky podnety zareaguje takmer okamžite, vás jeho prémiová konštrukcia prispôsobená najnovším trendom bude reprezentovať na každom kroku.

Na tomto smartfóne si budete tiež užívať vskutku obdivuhodný displej, ako aj hlavný fotoaparát, ktorý vás za žiadnych okolností nesklame. No a to isté, našťastie, platí aj pre batériu, ktorá dodáva zariadeniu nadpriemernú výdrž. Celkovo má teda tento telefón v priamom porovnaní s konkurenciou len štyri nedostatky. Nepodporuje bezdrôtové nabíjanie, rozšírenie interného úložiska prostredníctvom microSD karty, obsahuje “len” mono reproduktor a nemá IP certifikáciu. Nič iné však tomuto telefónu nechýba a jeho kúpou teda určite neurobíte krok nesprávnym smerom.

>>Kúpiť OnePlus 6 z e-shopu GeekBuying.com!<<

Za zapožičanie telefónu ďakujeme e-shopu GeekBuying.

8.7

OnePlus 6

Podľa mnohých vyjadrení si najnovší smartfón od spoločnosti OnePlus, OnePlus 6, viac nezaslúži označenie „zabijak vlajkových lodí.“ My však s týmito názormi nesúhlasíme, ba čo viac, OnePlus 6 považujeme nielen za to najlepšie vo svojej cenovej kategórií, ale aj za jeden z najlepších vlajkových modelov súčasnosti.

zobraziť celú recenziu
90 %
Konštrukcia a dizajn
90 %
Displej
90 %
Výkon
80 %
Výdrž batérie
90 %
Cena
80 %
Fotoaparát

  • Rýchlosť, rýchlosť, rýchlosť
  • Skvelý displej
  • Prémiová konštrukcia
  • Dash Charge nabíjanie
  • Vydarený fotoaparát
  • OxygenOS

  • Mono reproduktor
  • Absencia bezdrôtového nabíjania
  • Chýbajúci microSD slot
  • Len čiastočná odolnosť voči vode
17.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+