MojAndroid

Už zostáva len krátky čas do predstavenia novej vlajkovej lode spoločnosti OnePlus, modelu 6. Len pred pár hodinami zverejnil CEO OnePlus prvé skúšobné fotografie zachytené pripravovaným smartfónom. Snímač sa tak ukázal so svojimi schopnosťami v rôznych podmienkach. Podľa prvých fotiek možno usúdiť, že spoločnosť si dala záležať okrem ostatného aj na kvalite snímok. Tá by mala byť dobrým argumentom pri kúpe ruka v ruke s nekompromisným hardvérom.

Najlepší hardvér, aký môže ponúknuť

Doposiaľ uniknuté informácie hovoria o parametroch, ktoré predstavujú to najlepšie pre tento rok. Šestke by tak nemal chýbať procesor Qualcomm Snapdragon 845 dopĺňaný 8 GB RAM a úložiskom o veľkosti 256 GB. Dopĺňať ich bude Android 8.1. Všetky tieto špecifikácie sú štandardom vlajkovej lode roku 2018, OnePlus tak rozhodne nezaostáva za gigantmi ako Samsung či Huawei. Konkurencii sa však pripodobňuje aj v novom trende výrezu, ktorý sa nemusí páčiť každému. Avšak 6-ka ponúkne ako prvý z modelov OnePlus certifikovanú vodeodolnosť, ktorú predtým telefóny tohto čínskeho výrobcu postrádali. Nový telefón sa teda právom môže zaradiť medzi to najlepšie na trhu.

Prvé fotografie

OnePlus CEO Pete Lau vypustil pred pár hodinami do sveta internetu fotky z doposiaľ nepredstaveného modelu OnePlus 6, ktorý bude už onedlho predvedený verejnosti, pričom väčšina špecifikácií už tajomstvom nie je. Fotoaparát ponúkne rozlíšenie 20 a 16 Mpix a určite sa bude môcť porovnávať aj s takými velikánmi, akými sú novo predstavený Huawei P20, Google Pixel 2 alebo Samsung Galaxy S9.

Pete Lau sa rozhodol fotoaparát otestovať v Stanforde. 20- a 16-megapixelový snímač dostal zabrať v najrôznejších situáciách a podmienkach. Už na týchto prvých záberoch je ale vidno, že sa jedná o kvalitný kúsok. Rôzne osvetlenie a vzdialenosť odfotených objektov však OnePlus zvládol s absolútnym prehľadom a môže tak potešiť oči nejedného fanúšika výsledkami práce 36 megapixelov.

Fotografie si môžete obzrieť nižšie:

Ako sa osvedčí model OnePlus 6 na trhu ukáže len čas. Avšak už teraz sa môžeme tešiť na poriadny telefón s nekompromisnou výbavou.

19.4.2018
Zdroj: Android Central

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+