MojAndroid

Ohľadom najnovšej vlajkovej lode od čínskej spoločnosti OnePlus sa toho už napísalo veľa. Videli sme rôzne úniky, nemecký Amazon dokonca urobil chybu a zverejnil jeho špecifikácie, spolu s fotografiami zariadenia vo vysokom rozlíšení. Chybu si uvedomil, no už bolo neskoro. Novinka síce z ich stránok stiahnutá bola, no celý svet vďaka nim pozná kompletné špecifikácie, vzhľad a aj cenu dlho očakávanej vlajkovej lode. Tá ponúkne najvýkonnejší procesor Qualcomm Snapdragon 845, 6,28″ AMOLED displej s pomerom strán 19:9 a výrezom v hornej časti. Záujemcovia sa môžu tešiť aj na štedrú dávku operačnej pamäte, ktorá sa vyšplhá až na 8 GB a aj veľkosť vnútorného úložiska dosiahne slušných 256 GB.

Náš tip
OnePlus 6 únik informácí z Amazonu: Cena, špecifikácie, fotografie, dátum predstavenia

Na internete sa tentokrát objavili fotografie, ktoré boli odfotografované modelom OnePlus 6. Tie zdieľal priamo Pete Lau, generálny riaditeľ spoločnosti OnePlus. Ako dobre vieme, už predchádzajúca generácia, model OnePlus 5T ponúkal výborné špecifikácie za nízku cenu vzhľadom ku konkurencii. Rovnako aj jeho fotoaparát patril určite medzi tie lepšie, takže čo sa týchto oblastí týka, najnovší model by mohol milo prekvapiť.

Náš tip
OnePlus 5T: Veľa muziky za málo peňazí | Recenzia

Množstvo únikov, spoločnosť OnePlus taktiež promuje vo veľkom

Okrem rôznych únikov, taktiež spoločnosť samotná vyzdvihuje očakávanú novinku vo svojich statusoch na sociálnych sieťach. Venuje jej zatiaľ najväčšiu pozornosť, takú, akej sa doteraz žiadnemu ich smartfónu nedostalo. To svedčí určite aj o tom, že sa s ním inžinieri vyhrali a na trh príde zariadenie, ktoré by mohlo byť úspešné. Minimálne tak, ako staršie modely.

Na oficiálnom Weibo účte spoločnosti OnePlus sa objavili 4 fotografie zachytené smartfónom OnePlus 6. Bohužiaľ, sú skomprimované, takže kvalitu duálneho fotoaparátu ešte nepredstavenej vlajkovej lode nie je možné určiť. Môžeme ale očakávať, že bude minimálne taká, ako u predchodcu. Od nového fotoaparátu si spoločnosť sľubuje veľa, my sa môžeme pravdepodobne tešiť na zlepšené HDR fotografie a na ostrejšie fotografie za zhoršených svetelných podmienok. Očakávame aj integrovanie niektorých pokročilých funkcií týkajúcich sa umelej inteligencie.

Smartfón OnePlus 6 bude predstavený už dnes o 18:00. Oficiálne predstavenie si môžete pozrieť naživo na tomto odkaze.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+