MojAndroid

Množstvo používateľov aktuálnej vlajkovej lode spoločnosti OnePlus sa sťažovalo na blikajúci displej v priebehu dňa. Výrobca samozrejme sľúbil nápravu. Používatelia, ktorí boli súčasťou beta programu, aktualizáciu, ktorá tento problém rieši dostali, no oficiálne doteraz dostupná nebola.

Od dnes je aktualizácia k dispozícii pre všetkých majiteľov smartfónu OnePlus 6. Spolu s nápravou tohto nepríjemného problému pridal výrobca ešte pár zaujímavých noviniek, týkajúcich sa systému a fotoaparátu.

Najnovší OxygenOS 5.1.11 prináša tieto novinky:

  • optimalizované sieťové pripojenie
  • lepšia stabilita WiFi
  • opravy systémových chýb a zlepšenie stability systému
  • automatické potvrdenie PIN kódu bez nutnosti potvrdiť ručne (nastavenia – bezpečnosť – PIN)

Výrobca už začal s uvoľňovaním aktualizácie, takže pomaly sa dostáva na všetky zariadenia. Šíri sa spôsobom OTA, takže smartfón vás na ňu automaticky upozorní, nie je potrebné pripojenie k počítaču. Samozrejme, trochu to potrvá, kým sa dostane na všetky zariadenia OnePlus 6. Pokiaľ by vás váš smartfón na aktualizáciu neupozornil automaticky, môžete jej dostupnosť skontrolovať manuálne v nastaveniach.

Náš tip
Xiaomi Mi 8 vs OnePlus 6. Ktorý sa oplatí viac? | DUEL

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+