MojAndroid

Vlajkový smartfón OnePlus 6 dostáva ďalšiu softvérovú aktualizáciu od výrobcu vo verzii Oxygen OS 5.1.8. V prípade niektorých regiónov táto aktualizácia prináša aj vylepšenia na zraniteľnosti z predošlých verzií nadstavby Oxygen OS.

Náš tip
Kúpili by ste si OnePlus 6? | DISKUSIA
Náš tip
OnePlus 6 vs Honor 10: Súboj dvoch velikánov | POROVNANIE

OnePlus 6 | Oxygen OS 5.1.8

Nová aktualizácia prichádza len niekoľko dní po vypustení predošlej verzie s označením 5.1.7. Tentokrát prináša vylepšenia po stránke kvality hovorov, zraniteľností systému a stability siete. Na prvý pohľad môže ísť o menej významnú aktualizáciu, opak je však pravdou. Vlajkový smartfón by mal ponúkať skutočne bezproblémové pripojenie do siete a veľmi dobrú kvalitu hovorov. Výrobca vybrané problémy riešil už aj vo verzii 5.1.6.

Náš tip
OnePlus 6: Odomknete ho aj pomocou fotografie!
Náš tip
OnePlus 6 trhá rekordy v predajnosti. Ide o najpopulárnejší model v histórii značky

Aktualizácia Oxygen OS 5.1.8 je aktuálne distribuovaná na zariadenia OnePlus 6. Pokiaľ vlastníte toto zariadenie, je možné, že bude potrebné na aktualizáciu ešte niekoľko dní počkať. Aktualizáciu môžete skontrolovať aj manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu. Dostali ste už nejakú opravnú aktualizáciu, ktorá vylepšila používanie vášho zaraidenia? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
18.6.2018
Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+