MojAndroid

Pokiaľ niekto z vás čakal na vylepšenú verziu modelu OnePlus 5 s tradičným názvom OnePlus 5T, bude asi sklamaný. Podľa posledných informácií bol tento model zrušený.

Výrobca OnePlus patriaci spoločnosti Oppo priniesol v minulosti vylepšenú verziu modelu OnePlus 3. OnePlus 3T mal vtedy oproti predošlej verzii lepší procesor(Snapdragon 821 oproti Snapadragonu 820) a pár ďalších vylepšení ako väčšia RAM a vnútorná pamäť. Rovnaký postup sa teda očakával aj u tohtoročného modelu OnePlus 5. Bohužiaľ sa tak nestane.

Dôvodom by mohlo byť aj prenesenie priorít na budúcu generáciu OnePlus 6. Model OnePlus 6 by podľa zakladateľa spoločnosti Carla Peia mohol byť predstavený už na začiatku roku 2018. Priniesť by mal väčší 6 palcový displej s pomerom strán 18:9. Samozrejme sa bude držať súčasného trendu displejov bez rámčekov.

zdroj: GSMarena

3.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+