MojAndroid

Po tom, ako na internet uniklo množstvo dohadov a informácií o OnePlus 5, sme sa dočkali aj prvého oficiálneho screenshotu z tohto zariadenia. Do sveta ho vypustil Liu Zuohu, OnePlus CEO, a na screenshote ukazuje vzhľad prostredia HydrogenOS. Fanúšikovia tejto značky tak prvýkrát vidia, ako vyzerá prostredie v pripravovanej vlajkovej lodi spoločnosti OnePlus.

Dizajn prostredia bude aj v prípade OnePlus 5 veľmi čistý a praktický. Z údajov, ktoré sú na screenshote zobrazené, vieme, že zariadenie bude podporovať VoLTE, 4G siete, aj dva sloty na SIM kartu. Nejde však o žiadne prekvapenia – tieto funkcie sme očakávali, alebo boli vopred avizované. Viac by nás zaujímalo, čo toto zariadenie ponúkne po stránke výbavy. Tam sa totižto dohady stále líšia.

Náš tip
CEO OnePlus tvrdí, že OnePlus 5 bude najtenšou vlajkovou loďou

Nový OnePlus 5 by mal byť predstavený už o niekoľko týždňov a zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že pôjde o vynikajúce zariadenie. Hoci sa trochu bojíme výroku, že pôjde o najtenšiu vlajkovú loď (skrz výdrž batérie), rozhodne sa na túto smartfónovú novinku tešíme. Tešíte sa na ňu aj vy?

Zdroj: GizmoChina

5.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+