MojAndroid

Predstavenie nového smartfónu od OnePlus je už tradične spojené s množstvom uniknutých, ale aj zámerne zverejnených informácií. Aj preto už vieme, ako bude OnePlus 5 vyzerať a aj to, aký hardvér ponúkne. Dizajn telefónu bol okrem iného z časti odhalený aj samotným výrobcom, ktorý teraz už nezakrýva vôbec nič a v Indii zverejnil televíznu reklamu, kde je telefón zobrazený v plnej kráse.

Žiaľ, záznam tejto reklamy je pomerne nekvalitný. Môžeme tu ale vidieť dizajn čierneho smartfónu, ktorý zodpovedá všetkým posledným únikom. Nechýba duálny fotoaparát na zadnej strane a aj elegantné čierne telo. Oveľa viac sa z reklamy nedozvieme. Nenechajte sa pritom zmiasť dátumom v reklame – telefón bude v skutočnosti predstavený už zajtra, 20. júna. V reklame je zobrazený dátum oficiálneho predstavenia v Indii.

Okrem toho môžete vo videu vidieť kúsok z indickej reklamy, ktorá bola už pred časom zverejnená na YouTube. Veľa sa z nej síce nedozvieme, no protagonisti vo videu vyzerajú byť z telefónu nadšení. Verme, že rovnako nadšení budeme aj my po zajtrajšom oficiálnom predstavení.

Zdroj: GizmoChina

19.6.2017

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+