MojAndroid

Známy model OnePlus 5 dostáva v týchto dňoch novú softvérovú aktualizáciu od výrobcu. Nová aktualizácia prináša nadstavbu OnePlus vo verzii OxygenOS 5.0.2 a tiež niekoľko vylepšených funkcionalít. Realitou sa stáva napríklad možnosť odomykania smartfónu prostredníctvom tváre po vzore novšieho modelu OnePlus 5T.

Náš tip
OnePlus 5: Výhodný Číňan s chybami | RECENZIA

OnePlus 5 a OxygenOS 5.0.2

V rámci prichádzajúcej aktualizácie prichádzajú viaceré novinky. Okrem spomínaného odomykania tváre prichádzajú viaceré opravy chýb či vylepšenia po stránke bezpečnosti. Aktualizácie sa dočkali aj systémové aplikácie ako Galéria, Počasie, Správca súborov a tiež samotný Launcher. Aktualizácia by mala prísť k väčšine používateľov už v priebehu najbližších dní. Zoznam všetkých vylepšení v tejto aktualizácii si môžete prezrieť na nasledujúcom odkaze v príslušnom vlákne na fórach spoločnosti OnePlus.

Náš tip
OnePlus 5 opäť dostáva Android Oreo. Tentokrát ako OxygenOS 5.0.1

Dostali ste aktualizáciu na OxygenOS 5.0.2 na vašom OnePlus smartfóne? Akú verziu operačného systému Android používate na vašom Android zariadení? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+