MojAndroid

Spoločnosť OnePlus taktiež dbá o starostlivosť svojich zariadení po softvérovej stránke. V tomto prípade však ide o určitý paradox. Novinka OnePlus 5T prichádza totiž na trh so starším systémom Android Nougat, na najnovší Android Oreo stále čaká. Oproti tomu rok staré smartfóny OnePlus 3 a 3T už obdržali aktualizáciu na Android Oreo. Teraz prichádza Android Oreo vo forme BETA verzie aj na smartfón OnePlus 5.

>>> Objednajte si OnePlus 5T so zľavou $20 <<<

Náš tip
OnePlus 5: Výhodný Číňan s chybami | RECENZIA
Náš tip
OnePlus 3: Keď najlepšie nemusí byť aj najdrahšie | RECENZIA

OnePlus 5 zatiaľ ako BETA, OnePlus 5T stále čaká

Aktualizácia prichádza ako Oxygen OS Open Beta 1, verzia nadstavby je postavená práve na základoch systému Android 8.0 Oreo. V rámci noviniek prichádzajú funkcie ako “obraz v obraze,” automatické dopĺňanie textu, nový dizajn rýchlych nastavení či priečinkov, súčasťou je tiež bezpečnostná aktualizácia systému Android za mesiac október.

Náš tip
Dostanú “Face Unlock” aj staršie smartfóny značky OnePlus?

Stabilná verzia aktualizácie na Android 8.0 Oreo pre zariadenie OnePlus 5 príde pravdepodobne začiatkom roka 2018. V podobnom termíne sa očakáva aj aktualizácia pre súčasný vlajkový model OnePlus 5T. Mnoho používateľov zariadenia OnePlus 5 však iste ocení aj zapojenie do BETA testovania systému Android Oreo aj napriek tomu, že táto verzia môže obsahovať niektoré nedokonalosti po stránke fungovania systému. Oxygen OS Open Beta 1 pre OnePlus 5 si môžete stiahnuť na nasledujúcom odkaze.

Zdroj: androidandme

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+