MojAndroid

Známy smartfón OnePlus 5 dostáva opäť aktualizáciu na Android Oreo po tom, čo bola z dôvodu interných chýb stiahnutá z obehu. Tentokrát prichádza s opravenou verziou aktualizácie používateľského prostredia od OnePlus a to konkrétne s označením OxygenOS 5.0.1.

Náš tip
OnePlus 5T Sandstone White oficiálne: Do predaja už 9. januára!

Android Oreo a OxygenOS 5.0.1

Nová aktualizácia je postavená na systéme Android 8.0 Oreo a oproti pôvodnej verzii OxygenOS 5.0 ponúka dve ďalšie opravy. Ide o opravu chýb v prípade aplikácií tretích strán pre fotoaparát a opravu sieťových problémov v prípade vybraných európskych operátorov.

OnePlus 5

Aktualizácia ďalej obsahuje aktualizované prostredie, vylepšenú aplikáciu pre fotoaparát či možnosť nahrávania fotografií pomocou služby Shot on OnePlus. Novinkou je tiež zobrazenie karty “miesta” pre triedenie fotografií na mape podľa polohy, kde bola fotografia zachytená, vylepšená aplikácia Galéria, Kalkulačka či Budík. Poteší tiež funkcia paralelných aplikácií, nové skratky a rýchle nastavenia či optimalizácia Wi-Fi a úspory batérie.

Náš tip
OnePlus Switch pomôže s migráciou dát do nového smartfónu OnePlus

Používate zariadenie OnePlus 5? Dostali ste už opravenú aktualizáciu na systém Android 8.0 Oreo spolu s nadstavbou OxygenOS 5.0.1? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidandme

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+