MojAndroid

OnePlus 5 je oficiálne menom novej vlajkovej lode tejto čínskej spoločnosti. Model bude zameraný na špičkové fotografické vlastnosti a má ponúknuť brilantný fotoaparát v spolupráci s DxO – spoločnosťou, ktorá sa zaoberá testovaním fotografií. Názov modelu už unikol pred časom prostredníctvom príspevkov Carla Peia, spoluzakladateľa spoločnosti OnePlus.

Náš tip
Nový obrázok ukazuje OnePlus 5 zo zadnej strany. Potvrdili sa mnohé predpoklady

Ak sa pýtate, kde zmizol model OnePlus 4, odpoveď je jednoduchá. Štvorka je v Číne, odkiaľ spoločnosť OnePlus pochádza považovaná za číslo, ktoré prináša smolu. Ide taktiež o piatu vlajkovú loď v poradí spoločnosti po predchodcoch OnePlus One, One Plus 2, OnePlus 3 a OnePlus 3T.

“S radosťou oznamujeme, že sme sa spojili s firmou DxO, aby sme zlepšili vaše skúsenosti v oblasti fotografovania v rámci nadchádzajúcej vlajkovej lode OnePlus 5.” – aktuálne informácie pochádzajú z oficiálneho fóra spoločnosti OnePlus

Už predchádzajúce úniky naznačili prítomnosť duálneho fotoaparátu. Ten by mal v novinke OnePlus 5 ponúknuť dnes veľmi obľúbenú kombináciu fotografických senzorov. Jeden objektív bude klasický širokouhlý a druhý teleskopický po vzore modelu iPhone 7 Plus.

Zdroj: phonearena

19.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+