MojAndroid

Čínsky výrobca OnePlus prináša aktuálne v poradí už tretiu opravnú aktualizáciu na svoj nový model OnePlus 5 a to len pár týždňov po jeho oficiálnom predstavení. Aktualizácia Oxygen OS 4.5.5 má veľkosť približne 59 MB a prináša vylepšenie Wi-Fi pripojenia, hlasových volaní, spotreby batérie počas nahrávania videa, ale aj optimalizáciu vibračných upozornení.

Aktualizácia prináša takisto aj opravu chýb

Náš tip
OnePlus 5 oficiálne predstavený: TOP špecifikácie s duálnym fotoaparátom

V rámci aktualizácie prichádza aj množstvo drobných zlepšení ako opravy chýb. Jeden zo známych problémom bolo chybné zobrazovanie Wi-Fi signálu, ktorý sa javil stále ako veľmi slabý. Aj túto problematiku rieši nová OTA aktualizácia. Môže to trvať pár dní, kým sa aktualizácia dostane aj na váš smartfón. Môžete to tiež skontrolovať manuálne v sekcii Nastavenia –> Aktualizácia softvéru.

Náš tip
Niektoré kusy OnePlus 5 majú displej s “jelly” efektom. Spoločnosť tvrdí, že je to normálne

Používate smartfón od spoločnosti OnePlus? Ste spokojný s aktualizáciou či opravou chýb na vašom aktuálnom smartfóne? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
7.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+