MojAndroid

Čínska spoločnosť OnePlus len pred predstavila svoj technológiami nabitý model 3T. Spolu s ním prišli aj zaujímavé farebné tapety. Ich tvorcom je Hampus Olsson, umelec, ktorý teraz tieto tapety sprístupnil na svojom blogu pre všetkých používateľov. Olsson spolupracoval so spoločnosťou OnePlus už pred časom a je takisto tvorcom oficiálnych tapiet na modeli OnePlus 2.

Tento umelec začal spolupracovať so spoločnosťou OnePlus po náhodnom stretnutí s jedným zo spoluzakladateľov spoločnosti OnePlus, Carlom Peiom. Za jeho najnovšími počinmi sa skrýva jeho dovolenka v Európe. Pracoval na obrazoch v Paríži a neskôr sa presunul do Berlína, kde svoj voľný čas trávil najmä návštevou kaviarní spolu s tvorením týchto tapiet. Po náročnom miešaní, vkladaní či vystrihovaní častíc vznikli nádherné koláže teraz dostupné na stiahnutie pre všetkých.

Náš tip
O smartfóne OnePlus 3T si takisto môžete prečítať v jednom z našich článkov!

Zdroj : androidauthority.com

17.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+