MojAndroid

OnePlus pripravuje svoju vlajkovú loď OnePlus 3 a jej uvedenie na trh už na začiatok tohto leta. Výrobca konkrétne spomína koniec druhého kvartálu, kedy by mal svetu ukázať svoj nový smartfón. Potvrdil to zakladateľ spoločnosti Carl Pei, ktorý zároveň odmietol odhaliť akékoľvek ďalšie detaily. Údajne však môžeme očakávať úplne nový dizajn zariadenia, ktorý sa bude výrazne líšiť od OnePlus 2.

Zakladateľ spoločnosti tiež povedal, že plánujú použiť tradičnejšiu formu marketingu. S uvedením nového OnePlus 3 sa tak pravdepodobne dočkáme aj zrušenia pozvánok, za ktoré si v minulom období výrobca vyslúžil nemalú kritiku. To platí aj o nedostatočných výrobných kapacitách, ktoré najmä vo svojich začiatkoch spoločnosť dosť podcenila. Dúfame teda, že sa podobným chybám vyvaruje.

Zdroj: phandroid

25.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+