MojAndroid

Predstavenie nového smartfónu OnePlus 3 je už skutočne za rohom a my sa dozvedáme čoraz viac nových informácií o pripravovanej vlajkovej lodi. Vo väčšine prípadov ale tieto informácie prichádzajú z rôznych dohadov a zberačov takýchto uniknutých informácií, no teraz nám niečo nové naznačil aj samotný výrobca. Ten na svojich stránkach zverejnil niekoľko fotografií, ktoré boli zhotovené novým telefónom.

Náš tip
Unikli fotografie, špecifikácie aj cena smartfónu OnePlus 3

OnePlus Foto 1

Ako obyčajne, aj teraz fotografie vyzerajú skutočne veľmi pekne, no je veľmi pravdepodobné, že boli vybraté z množstva dostupných vzoriek a ešte aj dodatočne upravené. Výsledkom sú ostré fotografie plné farieb s dobrým vyvážením expozície aj v náročných svetelných podmienkach, ako napríklad na prvej fotografií. K dispozícii je aj ukážka nočnej fotografie, a tak aspoň z časti zisťujeme, čoho je fotoaparát na novom OnePlus 3 schopný.

OnePlus Foto 2

Už pred niekoľkými dňami pritom unikli vôbec prvé fotografie zhotovené týmto smartfónom, ktoré boli o poznanie jednoduchšie a podľa všetkého aj bez akýchkoľvek úprav. To, čo sme mali doteraz možnosť videť, naznačuje vysokú kvalitu fotoaparátu na telefóne OnePlus 3, no pred samotným predstavením ešte žiadne závery robiť nemôžeme. Finálny verdikt budeme môcť vyniesť až vtedy, keď telefón podrobíme skutočnému testu.

OnePlus Foto 3

OnePlus Foto 4

Zdroj: @OnePlus (Twitter) via Android and Me

9.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+