MojAndroid

Dnes nás na redakčnom OnePlus 3 potešila informácia o novej dostupnej aktualizácii systému. Tá priniesla systém OxygenOS 4.1.6 (Android 7.1.1), pričom veľkosť aktualizačného balíčka bola len 45 MB. Aj napriek tomu ale prináša tento systém sľubné zmeny a vylepšenia.

Náš tip
OnePlus 3 a OnePlus 3T získavajú aktualizáciu na OxygenOS 4.1.5

Medzi najväčšie zmeny, ktoré prináša táto aktualizácia, patrí optimalizácia spotreby energie, proximity senzoru, možností screenshotu a stability systému. Medzi novinkami sú najmä opravy chýb spojených s operátormi a sieťami, ale vyriešené by mali byť aj problémy s aplikáciou Android Auto a správcami súborov tretích strán. Čo nás trochu mrzí, je fakt, že aktualizácia prináša opäť len májovú bezpečnostnú úroveň systému, ktorú už ponúkala aj minulá verzia OxygenOS.

Aktualizácia je dostupná vo forme OTA balíčka, no ak vám nepríde, môžete si ju stiahnuť a nainštalovať aj manuálne. Stačí si stiahnuť aktualizačný balíček a sledovať inštrukcie na webe OnePlus. Dostali ste aktualizáciu aj vy? Vidíte v systéme nejakú zmenu?

Zdroj: OnePlus

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+