MojAndroid

Už dávnejšie v novembri 2017 sa povrávalo o tom, že spoločnosť OnePlus by mohla obdariť prostredníctvom Android 8 Oreo svoje smartfóny OnePlus 3 a OnePlus 3T funkciou Face Unlock. Je to funkcia, ktorú poznáme z vlajkovej lode OnePlus 5T. Umožňuje odomknúť smartfón pomocou rozpoznania tváre.

Náš tip
OnePlus 5T Sandstone White oficiálne: Do predaja už 9. januára!

Čínsky výrobca potvrdil už aj v rozhovore, že túto funkciu dostanú aj ďalšie smartfóny – nie len pred nedávnom spomínaný OnePlus 5. Táto zaujímavá funkcia dorazí v prvej vlne prostredníctvom Open Beta aktualizácie nadstavby OxygenOS. OnePlus sa teda rozhodlo sprístupniť funkciu vlajkovej lode OnePlus 5T, čo zakladateľ spoločnosti Carl Pei okomentoval nasledovne:

“Nie je žiadny dôvod zadržiavať funkcie, ktoré môžeme ľahko implementovať.”

Spoločnosti OnePlus treba uznať, že robí skvelú prácu, čo sa týka podpory svojich zariadení. Či už novších, alebo starších. Reč je nie len o softvérových aktualizáciách, ale aj o pridávaní funkcionalít určených najskôr len vlajkovm lodiam.

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+