MojAndroid

Do predstavenia dlho očakávaného smartfónu OnePlus 2 zostáva už iba niekoľko posledných dní. Poznáme už niekoľko hardvérových parametrov novinky, ktoré potvrdil samotný výrobca. Teraz sa ale trochu predčasne smartfón objavil v internetovej databáze jedného predajcu, pričom vďaka popisu by sme mali mať lepší pohľad na ďalšie, zatiaľ nepotvrdené informácie o novom smartfóne.

Podľa predajcu OppoMart ponúkne OnePlus 5,7-palcový displej s QHD rozlíšením a procesor Snapdragon 810. Potvrdenú informáciu o displeji zatiaľ nemáme, no už vieme, že spomínaný procesor bude skutočne poháňať nový OnePlus 2. Ďalšie informácie sú už ale trochu zvláštne. Predajca uvádza, že smartfón ponúkne 3 GB pamäte RAM, pričom už vieme, že to bude 4 GB.

Ďalšou zaujímavou informáciou je údaj o fotoaparáte. Predajca udáva, že pôjde o 16 MP snímač, pričom nedávno uniknuté fotografie naznačujú, že snímač má 13 MP. Predajca ešte spomenul prednú 5 MP kameru, o ktorej sme doteraz nemali žiadne bližšie informácie. Je ale zaujímavé, že tieto informácie sa tak veľmi odlišujú od tých, ktoré sme mali doteraz k dispozícii. Je možné, že OnePlus pripraví dve verzie svojho smartfónu, aj keď to sa zdá teraz nepravdepodobné. Oveľa pravdepodobnejšie je, že predajca mal k dispozícii nesprávne, resp. neúplne informácie. Je ale možné, že napríklad údaj o obrazovke je pravdiví, no aj na potvrdenie toho si budeme musieť ešte počkať.

Zdroj: OppoMart via pocketnow

17.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+