MojAndroid

Spoločnosť OnePlus predstaví svoju novú vlajkovú loď o necelé dva týždne a až doteraz boli postupne uvoľňované informácie o tom, čo môžeme od nového smartfónu očakávať. Vieme s istotou povedať, že OnePlus 2 ponúkne procesor Snapdragon 810, 4 GB RAM, konektor USB-C či skener odtlačkov prstov. Veľa špekulácií naznačovalo, že jedným z hlavných lákadiel nového smartfónu bude aj jeho fotoaparát. Až doteraz sme ale nemali žiadne bližšie informácie o tom, aký fotoaparát OnePlus 2 ponúkne, no teraz sa to zmenilo.

Známy YouTuber Marques Brownlee (MKBHD) totiž teraz zverejnil celú galériu fotografií, ktoré zhotovil s ešte nepredstaveným OnePlus 2. V posledných videách nepriamo naznačoval, že mal OnePlus 2 k dispozícii skôr, ako verejnosť a teraz sa to aj potvrdilo. V galérii si môžete pozrieť fotografie zhotovené novým OnePlus 2, pričom tu nájdeme snímky rôzneho druhu v rozličných svetelných podmienkach.

Vo väčšine prípadov si OnePlus 2 poradil veľmi dobre. Z fotografií vieme, že novinka ponúkne 13 MP fotoaparát s clonou f/2.0. To síce nie sú najlepšie hodnoty, ktoré v súčasnosti smartfóny dosahujú, no už nespočítateľne veľakrát sme sa mohli presvedčiť, že papierové špecifikácie fotoaparátu sú iba polovicou úspechu k pekným fotografiám. Snímky zhotovené novým OnePlus 2 vyzerajú na prvý pohľad veľmi pekne a je pravdepodobné, že novinka nebude veľmi zaostávať ani za ostatnými vlajkovými loďami súčasnosti.

Zdroj: MKBHD (Twitter, Google+) via GSMarena

15.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+