MojAndroid

OnePlus 2 už zažil svoj oficiálny debut a ihneď zaujal masy ľudí na celom svete. Záujemcovia o novú vlajkovú loď spoločnosti OnePlus by si zariadenie kúpili ihneď, no žiaľ tu máme všetkými nenávidený systém pozvánok. Každý spotrebiteľ sa tak potrebuje najskôr zaregistrovať cez špeciálny formulár na domovskej stránke výrobcu a až po obdržaní pozvánky si môže zariadenie kúpiť. Na druhú stranu, systém pozvánok umožnil spoločnosti odhadnúť záujem o smartfón, ktorý je obrovský.

Podľa domovskej stránky prejavilo záujem o pozvánku už viac než 850 000 spotrebiteľov a toto číslo rastie každú minútu. Samozrejme, to nezaručuje, že všetci títo ľudia si skutočne kúpia OnePlus 2, keď obdržia pozvánku, no aj keď len malé percento tak urobí, ide o veľký úspech.

Pôvodný model OnePlus One dosiahol za rok svojho predaja celkom 1,5 miliónov predaných kusov, takže v prípade nového modelu ide o výrazný posun pred. Už ste aj vy požiadali o pozvánku?

Náš tip
OnePlus 2 ponúka 4 GB RAM, vlastný Oxygen OS 2.0 a cenu začínajúcu na $329

Zdroj: gsmarena

 

30.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+