MojAndroid

Čínska spoločnosť OnePlus predstavila svoj historicky druhý smartfón iba tento týždeň. Nový OnePlus 2 je znovu veľmi zaujímavým zariadením, ktoré ponúka mimoriadne výkonný hardvér za skvelú cenu, čím výrazne konkuruje aj renomovaným výrobcom smartfónov. OnePlus One bol pritom vlani a tento rok veľmi populárny, keď sa za ten čas predalo približne 1,5 milióna kusov. Tento počet ale rástol pomaly, a to najmä kvôli zložitému pozvánkovému systému, ktorý spoločnosť zaviedla. Tento systém bol ale teraz zjednodušený a zdá sa, že sa to spoločnosti oplatilo.

OnePlus 2_2

Na kúpu OnePlus 2 stále potrebujete pozvánku, no nemusíte o ňu bojovať v súťažiach. Stačí, keď sa zaregistrujete do zoznamu a keď na vás príde rad, jednoducho si budete môcť OnePlus 2 kúpiť. Zatiaľ síce nemáme informácie o tom, koľko smartfónonv OnePlus 2 sa skutočne predalo, no vieme, koľko ľudí požiadalo o pozvánku. Po uplynutí iba niekoľkých dní od predstavenia zariadenia tak urobilo už viac, ako milión ľudí. To je skutočne pôsobivé číslo vzhľadom na to, koľko kusov smartfónov sa predalo vlani. Samozrejme, nemôžeme očakávať, že každá z pozvánok bude využitá, no napriek tomu je zrejmé, že záujem o nový OnePlus 2 je obrovský.

Náš tip
OnePlus 2 ponúka 4G RAM, vlastný Oxygen OS 2.0 a cenu začínajúcu na $329

Zdroj: OnePlus via Android Authority

31.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+