MojAndroid

Vlani si spoločnosť OnePlus získala množstvo neprajníkov kvôli svojmu pozvánkovému systému, ktorým spočiatku predávala svoj smartfón OnePlus One. Tento rok sme sa pozvánok dočkali znovu, no systém je oveľa jednoduchší a hoci prípadná kúpa nového zariadenia je pre mnohých potenciálnych zákazníkov stále veľmi vzdialená, aspoň nemusia o pozvánky bojovať v súťažiach na sociálnych sieťach a na fóre. CEO spoločnosti Carl Pei teraz uviedol, že na prelome septembra a októbra sa dočkáme aj bleskových výpredajov, počas ktorých bude možné novú vlajkovú loď kúpiť úplne bez pozvánky.

Otvorenie predajov bude trvať iba jednu hodinu a dozvieme sa o ňom pravdepodobne iba z oficiálnych stránok OnePlus a z fanúšikovskej stránky na Facebooku. Zatiaľ nemáme k dispozícii žiadne ďalšie informácie o týchto bleskových výpredajoch a ak máte skutočný záujem o kúpu nového OnePlus 2, musíte byť jednoducho neustále v strehu. CEO Carl Pei sa tiež nechal počuť, že až v posledných dňoch sa spoločnosti podarilo poslať rozumné množstvo zariadení novým majiteľom. Aktuálne o pozvánku ku kúpe OnePlus 2 požiadalo už vyše 5 miliónov ľudí, takže je veľmi pravdepodobné, že hodinové okno bude skutočne veľmi rušné.

Náš tip
RECENZIA | OnePlus Two: Zabijak vlajkových lodí v druhom vydaní

Zdroj: OnePlus via PhoneArena

11.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+