MojAndroid

OnePlus 2, pripravovaná vlajková loď spoločnosti OnePlus, sa stala v posledných dňoch doslova terčom pre úniky informácií. Už sme zistili hardvérovú výbavu, prítomnosť snímača odtlačkov prstov a najnovšie sa jeden z troch modelov smartfónu objavil vo výkonnostných testoch aplikácie GFXBench. Testovaný bol model A2003 v konfigurácií s osemjadrovým čipom Snapdragon 810 a 4 GB operačnej pamäte RAM.

Stránka výsledkov testov v GFXBench odhalila, že mobilný čip bol taktovaný na frekvenciu 1,55 GHz. To by malo pomôcť čipu zostať v rozumnej škále prevádzkových teplôt a zamedziť tak prehrievaniu, ktoré trápi prvé verzie čipu Snapdragon 810. Spoločnosť OnePlus ubezpečovala v minulosti svojich fanúšikov, že smartfón sa vďaka vylepšenej verzii čipu 2.1 jednoducho nebude prehrievať. Až reálne testovanie u koncových zákazníkov však ukáže jeho pravú povahu.

4

Predstavenie OnePlus 2 sa podľa dostupných informácií má uskutočniť v pondelok 27. júla. Spoločnosť v tejto súvislosti prinesie úplne nový spôsob, ako svetu ukázať svoj produkt a odhalenie novinky bude vysielať aj vo VR. Záujemcovia a fanúšikovia spoločnosti ho budú môcť sledovať za pomoci OnePlus brandovaných okuliarov, ktoré sú podobne Google Cardboardu.

Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+