MojAndroid

Nástupca populárneho smartfónu OnePlus One bude predstavený už o niekoľko týždňov a rovnako, ako vlani, aj tentokrát spoločnosť OnePlus na sociálnych sieťach a na svojom blogu postupne odhaľuje kľúčové špecifikácie pripravovaného smartónu. Najnovšie spoločnosť potvrdila, že historicky druhý smartfón, ktorý vyjde z ich dielne, ponúkne rýchlu a úspornú pamäť RAM LPDDR4, pričom jej kapacita bude až 4 GB.

Aj v tomto smere sa tak OnePlus 2 zlepší oproti svojmu predchodcovi. Ten ponúkol 3 GB menej výkonnej pamäte RAM. Novinka bude disponovať tým najlepším, čo v súčasnosti v smartfónoch nachádzame. Pamäť LPDDR4 sa vyznačuje vyššími rýchlosťami a zároveň menšou spotrebou energie. Prirodzene, kapacita 4 GB je zasa dostatočná na to, aby ste v pozadí mohli mať spustených aj niekoľko náročnejších aplikácií a nepotrebovali čakať na ich opätovné načítavanie pri multitaskingu.

Okrem toho už vieme, že OnePlus 2 ponúkne procesor Snapdragon 810, port USB-C a skener odtlačkov prstov, pričom cena nového smartfónu bude s určitosťou pod 450 USD. Novinka bude predstavená už 27. júla, takže na ďalšie detailné informácie už nebudeme musieť čakať veľmi dlho.

Zdroj: OnePlus via Android Authority

8.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+