MojAndroid

Spoločnosť Microsoft prináša novú funkciu do svojej aplikácie OneDrive pre Android. Hoci ide o akúsi priemernú aplikáciu a nové funkcie tu často nepribúdajú, snaha o lepšie zabezpečenie je rozhodne vítaná. Aplikácia pre správu “cloudového” úložiska dostáva zabezpečenie odtlačkom prsta.

Náš tip
Skype pre Android: Nové dôležité bezpečnostné vylepšenia
Náš tip
Facebook, Google, Twitter a Microsoft chcú spolupracovať. Cieľom je prenos dát medzi aplikáciami

OneDrive a odtlačok prsta

Hlavné vylepšenie tak prináša k možnosti zabezpečenia PIN kódom aj odtlačok prsta, čo je pomerne praktická funkcia. Podľa Microsoftu však nejde o jediné vylepšenie v rámci aplikácie. Zmenou si mala prejsť aj mriežka fotografií, ktorá by mala ponúknuť lepší prehľad o fotografiách. Táto zmena tiež pomôže lepšie zobraziť používateľom fotografie, ktoré sa zálohujú v rámci karty “Fotografie.”

Náš tip
Microsoft launcher v novej beta verzii prináša zaujímavé novinky
Náš tip
Microsoft News: Dôveryhodné spravodajstvo podľa vašich predstáv

Ak chcete mať nové funkcie aj vo vašej aplikácii OneDrive, je potrebné mať nainštalovanú najnovšiu verziu z Obchodu Play. Privítali ste tieto zmeny pozitívne? Páči sa vám zabezpečenie odtlačkom prsta? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
29.7.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+