MojAndroid

Už o pár týždňov sa dočkáme oficiálneho odhalenia série Samsung Galaxy S23. Konkrétnejšie by sa predstavenie malo udiať 1. februára 2023. Juhokórejský gigant má podľa informácií z portálu SamMobile pracovať na novšej verzii používateľskej nadstavby One UI 5.1. Debutovať by mala práve v spomínanej sérii Galaxy S23.

Séria Samsung Galaxy S23 už bola oficiálne predstavená, poznáme aj ceny:

One UI 5.1 príde spolu s budúcoročnými vlajkovými loďami

Samsung údajne interne testuje novú verziu grafického rozhrania One UI na modeloch Samsung Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra. Označenie tohto firmvéru je S90xEXXU2CVL7. Stabilná verzia softvéru s novou nadstavbou by mohla byť vypustená do obehu niekoľko dní po predstavení smartfónov z vlajkového modelového radu Galaxy S23.

Samsung Galaxy S22 Ultra One UI 5.1
Samsung Galaxy S22 Ultra | Zdroj: Miroslav Schwamberg

V tomto momente nie je veľmi jasné, aké nové funkcionality by sa mali v One UI 5.1 nachádzať. Používateľom by sa mohol páčiť nový dizajn miniaplikácie prehrávača médií v notifikačnej lište, prediktívne gesto pre krok späť, zrkadlenie iba vybranej časti obrazovky či ďalšie vylepšenia v oblasti panelu úloh. A ktorú novinku by ste v pripravovanom One UI privítali vy?

Náš tip
Samsung Galaxy S23: Spoznali sme dátum predstavenia

28.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+