MojAndroid

Nová verzia používateľského prostredia pre smartfóny Samsung Galaxy série, One UI 3.1.1 bola ako prvá súčasťou noviniek Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Z Fold 3. Napriek tomu, že najnovšie One UI je prispôsobené na skladacie smartfóny, táto aktualizácia sa už rozmnožuje aj do ostatných zariadení značky Samsung. Informácie dodal portál SamMobile.

Ktoré smartfóny sa dočkajú novej verzie One UI 3.1.1?

Aktualizácia One UI 3.1.1 sa minulý týždeň dostala na telefóny série Galaxy S21. Podľa zdroja už tento update obdržia aj smartfóny sérií Galaxy S10, Galaxy S20, Galaxy Note 10 a Galaxy Note 20.

Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S21 Ultra | Foto: Redakcia

Manažér juhokórejskej značky potvrdil, že všetky softvérové updaty, ktoré boli vydané za posledný týždeň, sú založené na najnovšom firmvéri. Je ťažké vôbec rozoznať, či je zariadenie aktualizované zo staršieho One UI 3.1 na One UI 3.1.1. Zmeny si vizuálne možno ani nevšimnete.

Táto aktualizácia obsahuje firmvérovú verziu G97xFXXUCFUH3 pre smartfóny Galaxy S10 a veľkosť súboru je 733 MB. Samsung Galaxy S20 dostane aktualizáciu s firmvérom G98xBXXU9DUH2 a zaberie 623 MB úložného priestoru. Firmvérový kľúč pre mobilné zariadenia série Galaxy Note 10 je N97xFXXU7FUH3, ktorý obsahuje 927 MB dát. Firmvérová verzia pre sériu Galaxy Note 20 je N98xBXXU3DUH2 a update má veľkosť 738 MB.

Spomínané zmeny a vylepšenia sa budú týkať rýchlejšieho otvorenia aplikácií, rýchlejšieho čítania odtlačkov, jemných zmien v základných aplikáciách, ako napríklad počasie, kontakty, hodiny. Možno váš smartfón už dostal tento update, no je možné, že ste si takéto minimálne zmeny ani nevšimli. Určite neočakávajte od najnovšej verzie One UI prevratné zmeny v systéme.

Náš tip
Google Pixel 5a má prvý vážnejší problém. Prehrieva sa

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
1.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+