MojAndroid

Smartfóny Galaxy S20 a vyklápacie véčko Galaxy Z Flip, ktoré juhokórejský gigant Samsung predstavil vo februári, neprekvapili len hardvérovými parametrami. Pýšili sa aj množstvom softvérových vylepšení. Všetky boli združené do grafickej nadstavby Samsung One UI 2.1. Tú podľa portálu SamMobile teraz dostavajú aj minuloročné modely Samsung Galaxy S10 a Galaxy Note 10.

Aktualizáciu dostáva aj najnižší model Samsung Galaxy S10e

Po predstavení tohtoročných vlajkových lodí bolo len otázkou času, kedy sa novej verzie grafickej nadstavby dočkajú tie minuloročné. Vzhľadom na ich vysokú cenu presahujúcu aj sumu 1000 eur, by bol opak zlou reklamou pre spoločnosť.

V jeden čas sú tak teraz aktualizované nielen polročné modely Samsung Galaxy Note 10 a Note 10+, ale aj rok starý Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e. Dostupnosť aktualizácie s grafickou nadstavbou Samsung One UI 2.1 si môžete overiť v nastaveniach svojho smartfónu.

Čo všetko prináša Samsung One UI 2.1?

Samsung One UI 2.1 prináša minuloročným modelom viaceré užitočné funkcie pre fotoaparát. Napríklad funkcia Single Take jedným stlačením vytvorí krátke video, fotografie aj GIF obrázok z jedného momentu. Vylepšený nočný režim teraz doplňuje aj funkcia Night Hyperlapse, ktorá vytvorí nočné časozberné videá.

Samsung Galaxy S20+

Pre videá je k dispozícii aj nový profesionálny mód. Selfie kamera dostáva možnosť 4K videí pri frekvencii 60 fps a nové filtre. Galéria má novú možnosť zobrazenia fotografii a ich rýchleho orezania. Súčasťou aktualizácie je aj aprílová bezpečnostná záplata.

Náš tip
Hľadáte mobil do 200 eur? Toto je výber tých najlepších
25.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+