MojAndroid

AK vám spoločnosť Omate nič nehovorí, tak by ste mali vedieť, že ide o výrobcu a predajcu inteligentných hodiniek za viac než zaujímavú cenu. Minulý rok sa v ich portfóliu objavili modely X (129 USD) a Lutetia (169 USD) (na obrázku prvé dve zľava), ktoré v roku 2015 doplnia dva nové modely. Hodinky poháňa rovnaký procesor MediaTek Aster (MT2502), ktorý je doplnený v nových modeloch o okrúhly dotykový displej, ktorý je okamžite pripravený reagovať na váš dotyk (always-on). Samozrejmosťou je aj možnosť nastavenia si rôznych dizajnov, pričom samotné hodinky ponúkajú okrem upozornení zo zariadenia aj meranie základných športových aktivít.

Nové modely nesú označenie Roma a Racer. Roma je viac elegantnejší koncept, ktorý sa bude predávať s koženým remienkom, Racer je určený skr pre športovcov. Cena modelu Roma zatiaľ nie je známa, no Racer by ste si od dnes do 15. januára mohli objednať už za $99. Po tomto termíne budú tieto hodinky dostupné za 129 dolárov. AK sa vám hodinky páčia, navštívte oficiálnu stránku ich výrobcu a prečítajte si o nich viac.

Zdroj: Engadget

5.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+