MojAndroid

Októbrová bezpečnostná aktualizácia systému Android od spoločnosti Google je doslova za rohom a majitelia referenčných zariadení spoločnosti Google sa môžu na nový balíček zabezpečenia tešiť už v najbližších dňoch.

Zatiaľ pre Pixel a Nexus zariadenia

Spolu s aktualizáciou zverejnila spoločnosť Google aj zoznam opráv a vylepšení, ktoré prináša. Ide o celkovo 14 bezpečnostných problémov, ktoré rieši táto októbrová aktualizácia. Prináša riešenie aj pre ďalšie menšie či menej závažné, avšak bližšie nešpecifikované problémy. Aktualizácia bude dostupná prostredníctvom OTA a tak môže pár dní trvať, kým sa dostane ku všetkým majiteľom podporovaných zariadení. Ak si chcete overiť dostupnosť aktualizácie manuálne, môžete tak urobiť prostredníctvom nastavení vášho smartfónu.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Google Pixel.

Nová októbrová bezpečnostná aktualizácia bude dostupná pre vybrané zariadenia spoločnosti Google. Ide o Pixel XL, Pixel, Pixel C, Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6 a Nexus 9 (LTE verzia a tiež Wi-Fi verzia bez LTE). Zariadenia mimo spektra spoločnosti Google si budú musieť na novú aktualizáciu ešte istý čas počkať. Tento fakt záleží od samotného výrobcu smartfónu.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
4.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+