MojAndroid

Google Pixel 2 Fabric Case

Spolu s novými smartfónmi Google Pixel 2 a Pixel 2 XL prichádza aj rad oficiálneho príslušenstva. Jedným z krytov je tiež Google Pixel 2 Fabric Case.  Ak ste fanúšikom podobných krytov pre smartfóny Nexus 5X alebo 6P, tento kryt je rozhodne pre vás. Ponúka príjemný textilný povrch z mikrovlákna. Ochráni najmä zadnú stenu a hrany smartfónu. Cena krytu je 40 dolárov.

Náš tip
Google Pixel 2 a Pixel 2 XL oficiálne predstavené! Toto ponúkajú

Google Earth Live Case

Zaujímavá idea z dielne spoločnosti Google je použitie krytu Google Earth Live Case. Ide o kryt, ktorý ponúka fascinujúce zábery prírody, ktoré môžu korešpondovať s vašou tapetou v rovnakej tematike. Aktuálne sú k dispozícii len dva druhy dizajnu, veríme však, že spoločnosť Google pridá v budúcnosti aj ďalšie druhy. Cena tohto krytu je približne 50 dolárov.

Google Live Case

Tieto kryty ponúkajú pomerne hrubé prevedenie, ktoré mohutne ochráni váš Pixel 2 smartfón. Najväčšou výhodou je možnosť prispôsobenia a vy si tak môžete vybrať, čo bude náplňou zadnej strany vášho smartfónu. Napríklad môže ísť o nejaké významné miesto pre vás zobrazené v prostredí Google Maps. Kryty Google Live Case budú k dispozícii za sumu 40 dolárov.

Otterbox Defender Series

Otterbox Defender Series sú kryty najmä pre používateľov, ktorí svoj smartfón nešetria a vyžadujú kryt, ktorý prežije aj hrubšie zaobchádzanie. Kryt je vyhotovený z polykarbonátu so silnými, mohutnými gumovými časťami pre ochranu voči pádom či poškriabaniu. Cena tohto krytu je stanovená na 49,95 dolárov.

Power Support Air Jacket

Chcete ochranu proti poškriabaniu, ale nechcete tak veľmi mohutný kryt ako Otterbox? K dispozícii je kryt Power Support Air Jacket s čírim polykarbonátom, ktorý sa dokáže vysporiadať s ľahkými škrabancami a váš smartfón tak neutrpí žiadnu ujmu alebo poškodenie. Kryt bude dostupný za cenu 34,95 dolárov.

Bellroy Leather Case

Ak hľadáte niečo viac elegantné alebo možno konzervatívne, vyskúšajte kožené kryty Bellroy. Kryt je tenký, vyrobený z kože, ktorá má environmentálny certifikát a obsahuje tiež podšívky z mikrovlákna. K dispozícii bude v štyroch farebných odtieňoch za sumu približne 45 dolárov. Poteší tiež trojročná záruka na dané kryty.

Moment Photo Case & Wide Lens Kit

Tento kryt pridáva okrem ochrany vášho Pixel 2 smartfónu aj funkcionalitu naviac. Ide o širokouhlý objektív pre zadný fotoaparát smartfónu. V balení sa nachádza aj kryt objektívu a vrecko z mikrovlákna. Cena krytu je vyššia, konkrétne na hodnote 129,99 dolárov.

Temperované ochranné sklo

Hoci nové Pixel 2 smartfóny obsahujú ochranné sklo Corning Gorilla Glass 5, nie je stopercentne odolný voči škrabancom. Ochranné sklo okrem ochrany proti škrabancom obsahuje aj vrstvu pre elimináciu mastnoty a odtlačkov prstov. K dispozícii bude za sumu 39,95 dolárov.

Všetky ochranné kryty a ich ceny sú uvedené podľa oficiálneho online obchodu spoločnosti Google.

Zdroj: androidauthority

6.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+