MojAndroid

UEFA pred viac ako týždňom uverejnila na Google Play Store oficiálnu aplikáciu pre blížiaci sa šampionát EURO 2012, ktorý sa bude konať v čase od 8. júna do 1. júla tohto roku v Poľsku a Ukrajine. Aplikácia sa vyznačuje oranžovou farbou, ktorá je pre tento, 14. ročník špecifickou vďaka Orange-u, ktorý sa stal hlavným sponzorom tohto ročníku. Prostredie aplikácie, ktoré je jednoduché a prehľadné, bude poskytovať informácie o aktuálnych (live) výsledkoch finálových zápasov, ľubovolne nastaviteľné upozornenia na zápasy či výsledky vášho obľúbeného tímu, novinky, fotografie zo zápasov, aktuálne poradie tímov, videá zo zápasov (vždy o polnoci po dohratí zápasu), tlačové správy UEFA, či dokonca informácie o usporiadateľských krajinách, ktoré získate po kliknutí na tlačidlo Cesta do Poľska a na Ukrajinu. O usporiadateľskej krajine sa môžete dozvedieť informácie ako úradný jazyk, časová zóna, počet obyvateľov, víza, hlavné mesto, číselná telefónna predvoľba, mena či automaty. Takisto môžete získať informácie o mestách, v ktorých sa budú odohrávať zápasy a takisto si môžete prezrieť fotografie, ktoré by mali najviac vystihovať danú krajinu.

      

Ako ste si na screenshotoch vyššie mohli všimnúť, prostredie aplikácie je trochu podobné Facebook aplikácií, čím chcela UEFA zrejme pritiahnuť viacerých fanúšikov, nielen futbalu. Nám sa na tejto aplikácií páči najviac možnosť získania takmer všetkých informácií o zvolenom favoritovi. Okrem mena trénera sa dozviete aj presné dátumy a čas konania zápasov, tabuľku skupiny a dokonca aj kompletnú zostavu vášho favorita. Pokiaľ sa teda tešíte na blížiaci sa šampionát EURO 2012, môžete si túto aplikáciu stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie. Keďže je bezplatná, nič nedáte ani za jej vyskúšanie, pokiaľ si nie ste istí, či vás táto aplikácia zaujme.

      

 

Official UEFA EURO 2012 app
UEFA.com
Verzia 1.0 (4. 4. 2012)
Veľkosť 3,9 MB
1.6+

Zadarmo
14.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+