MojAndroid

Na oficiálnom PlayStation blogu sa pre necelým mesiacom objavila informácia o tom, že onedlho bude vydaná oficiálna PlayStation aplikácia.

Aplikácia je už dostupná na stiahnutie pre iPhone a iPod Touch s OS4 a vyššie, a pre väčšinu kompatibilných Android telefónov s minimálnou verziou OS 1.6.

Verzia 1.0 sa má nasledujúce funkcie:

Prvá verzia (1.0) je dostupná vo Veľkej Británii, Francúzsku, Nemecku, Španielsku, Taliansku a v Holandsku. PlayStation tím však už pracuje na ďalšej verzii, ktorá bude dostupná už vo väčšine krajinách a jazykoch, a tiež vám umožní priamo komentovať PlayStation blog. Autori aplikácie tiež sľubujú mnoho ďalších funkcií v nasledujúcich pár mesiacoch. O novinkách vás budeme priebežne informovať.

A aby sme nezabudli – aplikácia je úplne zadarmo. Stiahnuť si ju môžete ako vždy pomocou Google Goggles a QR kódu alebo kliknutím na odkaz pod ním (obyčajne uvádzame aj odkaz na AppBrain, ale zatiaľ tam PlayStation aplikáciu nemajú, asi sme ich predbehli ;) ). Veľkosť aplikácie je 4.54 MB a dá sa nainštalovať/presunúť na SD kartu.

Android Market

13.1.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+