MojAndroid

Len nedávno sme vás informovali o neoficiálnom portovaní hry Counter Strike do operačného systému Android a dnes fanúšikom tejto, a nielen tejto, hry prinášame ďalšiu dobrú správu. Spoločnosť Valve sa rozhodla konečne vydať oficiálnu aplikáciu Steam pre Android zariadenia, ktorá bola donedávna pre slovenských používateľov nedostupná, no to sa zmenilo, čo poteší nejdeného priaznivca tohto projektu. Pomocou Android aplikácie Steam môžete chatovať so svojimi Steam priateľmi, podieľať sa na online komunitných skupinách, kupovať hry zo Steam obchodu a čítať Steam novinky! Každý, kto aspoň raz premeškal výborné “Steamovské akcie na hry” vie, aké je dobré byť stále informovaný!

Dizajn tejto aplikácie nenápadne pripomína aplikáciu pre Facebook, čo je len výhodou pre používateľov, ktorí sa tak v tejto aplikácii určite nestratia. Keď sa však na dizajn aplikácie pozriete z bližšia, zistíte, že ide o skoro identický port UI z konkurenčného iOSu. Škoda, že to Valve takto “odfľáklo”. Aplikácia sa momentálne nachádza ešte len v beta verzii, preto jej treba odpustiť mnoho chýb, ktoré tu určite počas používania tejto verzie nájdete. Kto však má Steam účet alebo je silný fanúšik tohto projektu, určite by nemal zmeškať príležitosť pre nainštalovanie tejto aplikácie, ktorá s ďalšími verziami prinesie určite vylepšenia dizajnu aj samotných funkcií. Na stiahnutie aplikácie Steam od Valve môžete využiť náš widget nižšie.

Steam
Valve Corporation
Verzia 1.0.2 (1. 2. 2012)
Veľkosť 561 kB
2.1+

Zadarmo

Zdroj: AndroidPolice

 

2.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+