MojAndroid

Najnavštevovanejší portál o mestskej hromadnej doprave na Slovensku imhd.sk uviedol v spolupráci s firmou Samsung Electronics Co., Ltd mobilnú aplikáciu imhd.sk.

Tá je zatiaľ exkluzívne dostupná iba pre používateľov smartphonov značky Samsung s operačným systémom Android a Bada, no čoskoro bude aplikácia uvedená aj pre všetkých ostatných používateľov na Google Play.

Aplikácia vychádza z dát poskytovaných obľúbeným portálom www.imhd.sk a poskytuje používateľom pohodlný prístup k cestovným poriadkom mestskej hromadnej dopravy v Bratislave a Košiciach. V priebehu tohto roka sa počíta s pridaním aj ďalších slovenských miest.

Aplikácia ponúka offline prezeranie cestovných poriadkov, čo určite ocenia majitelia telefónov bez stáleho dátového pripojenia.  Aplikácia ponúka jednoduché vyhľadávanie cestovného poriadku konkrétnej linky, vyhľadávanie najbližšieho spojenia medzi dvoma miestami, kúpu cestovného lístka, prezeranie aktualít z dopravy, alebo zobrazenie zastávok na mape.

        

Neváhajte a určite si stiahnite túto skvelú aplikáciu pre každého, kto využíva MHD na Slovensku.

Zdroj: tlačová správa

24.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+