MojAndroid

Dnes sme sa rozhodli priniesť vám, na naše pomery trošku exotickú aplikáciu. Jej obsah je nám omnoho bližší najmä tým, že priamou účasťou v KHL nás zastupuje HC Lev Poprad a množstvo ďalších úspešných hokejistov v iných kluboch.

Exotika však prichádza v podobe spracovania celej aplikácie, ktorá je kompletne v ruskom jazyku. A tak pre starších ostáva len oprášiť znalosti zo základnej školy a pre tých mladších to môže byť dôvod zahodiť všetky predsudky, ktoré získali z médií a od rodičov, a poučiť sa niekoľko slovíčok z jazyka našich slovanských bratov – Rusov. Veď stále platí, koľko jazykov vieš, toľko krát si človekom…

V aplikácií nájdete kompletné prehľady, tabuľky, novinky, program zápasov a niekoľko zaujímavostí zo zápasov spolu s galériou obrázkov a fotografií z diania na ihriskách. Samozrejme, všetko po rusky. :-) Takže, učiť sa, učiť sa, učiť sa a potom študovať novinky z KHL….

KHL
Kontinental Hockey League
Verzia 1.0 (21. 11. 2011)
Veľkosť 395 kB
2.1+

Zadarmo

 

 

 

7.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+