MojAndroid

Najväčšia udalosť spoločnosti Google v roku sa blíži. Google I/O 2012 sa začne už 27. júna a potrvá do 29. júna 2012. Ako sme si už zvykli, aj pri tejto udalosti bola vydaná a umiestnená oficiálna aplikácia udalosti Google I/O 2012, kde sa očakáva predstavenie niekoľkých noviniek, mimo iné aj predstavenie Androidu 5.0 (4.1?) Jelly Bean, či Nexus zariadení.

Oficiálna aplikácia Google I/O 2012 prináša podrobný program celej udalosti, ktorý si môžete naprogramovať. Získate podrobné informácie o jednotlivých prednáškach, prednášajúcich a aj ich biografie. Komunikovať môžete v komunikačných tokoch Google +.

Nájdete tu aj mapu celého podujatia so všetkými stánkami a ich zameraním. Nastaviť si môžete pripomienku k jednotlivým prednáškam, pozrieť si informácie o jednotlivých spoločnostiach.

Použiť na prehľad o dianí na konferencii môžete aj widget, ktorý vás bude informovať o všetkom podstatnom v reálnom čase. Navyše, prehrať si môžete aj LIVE stream z diania.

Aplikácia Google I/O 2012 je dostupná v Google Play Store a je vhodné ju mať počas konferencie pri sebe, pretože sa vďaka nej dozviete množstvo noviniek, ktoré vás celkom určite zaujmú.

Google I/O 2012
Google Inc.
Verzia 0.18 (19. 6. 2012)
Veľkosť 2,2 MB
2.2+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Google I / O 2012

 

20.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+