MojAndroid

Aj vy ste fanúšikom, nakupovania vecí cez eBay, potom je práve vám určená táto aplikácia. Stáva sa vám, že máte záujem o nejkakú vec v dražbe a bidujete (prihadzujete k cene) až do poslednej chvíle? Čo, ak vás zastihne ukončenie dražby, keď v tom momente nie je po ruke počítač… tím z eBay ponúka možnosť nákupu aj z OS Android.

Okrem samotného nákupu, aplikácia ponúka aj posielanie upozornení sledovaných položiek, taktiež aj upozornenia na aukcie, ktoré končia alebo dostanete upozornenie, ak ste boli preplatení. Predajcovia môžu pomocou eBay pre Android spravovať výpisy a poskytujú rýchlejší zákaznícky servis, bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

Myslím, že princíp aukcie na eBay netreba nejak extra približovať, ako je vidno zo screenov, užívateľ sa prihlási pomocou svojho konta do aplikácie, vyberie si vec záujmu a prihadzuje až do skončenia aukcie. Môže sledovať, kedy uplynie čas vyhradený na aukciu a v neposlednom rade, môže zhodnotiť predávajúceho. Verím, že aj v radoch fanúšikov OS Android si nájde táto aplikácia miesto.

Aplikáciu si môžete stiahnuť z Android Marketu alebo použitím QR kódu.

Vyžaduje Android: 1.6 a vyššie
Veľkosť: 2,3MB
QR kód:

Android Market

 

9.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+