MojAndroid

Ak ste fanúšikom stránky 500px, môžete využívať všetky výhody tejto stránky už aj na svojich Android zariadeniach pomocou novej aplikácie 500px, ktorá je dostupná v Google Play Store. Aplikácia je používateľsky prívetivá a jednoduchá a ponúka používateľsky prístupné rozhranie.

V aplikácii si môžete prezerať fotografie a po kliknutí na ňu sa vám zobrazí vo veľkom formáte. O tomto obrázku potom môžete získať podrobnosti ako názov, meno fotografa, hodnotenie používateľov, komentáre a mnoho ďalších. Fotografie môžete samozrejme zdieľať prostredníctvom, sociálnych sietí ako Twitter a Facebook, alebo ju môžete otvoriť priamo v prehliadači.

Vstavaná funkcia prezentácie fotografií vám prinesie naozaj čarovný zážitok z prezerania fotografických skvostov jednotlivých autorov.

Zdroj, foto: Google Play Store

500px
500px
Verzia 1.0 (19. 4. 2012)
Veľkosť 3,6 MB
2.2+

Zadarmo

20.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+