MojAndroid

Spoločnosť Škoda Auto ako dlhoročný generálny sponzor cyklistických pretekov Tour de France pripravila pre fanúšikov tohto letného športu oficiálnu aplikáciu „Official 2011 Tour de France application powered by ŠKODA“. Užitočnú aplikáciu je možné stiahnuť na App Store či Android Markete.

Spoločnosť Škoda Auto pripravila pri príležitosti prebiehajúcich cyklistických pretekov Tour de France 2011 oficiálnu aplikáciu. Tá je dostupná pre majiteľov mobilných zariadení s operačným systémom iOS a Android pod názvom „Official 2011 Tour de France application powered by ŠKODA“. Majitelia iPhonu si ju môžu zakúpiť za symbolických 0,79 €, používatelia Androidu ju nájdu v obchode s aplikáciami bezplatne.

Fotogaléria:

Aplikácia umožňuje používateľovi získať komplexný prehľad o Tour de France 2011, nájsť všetky aktuálne informácie o pretekároch, napríklad aj kde sa pelotón v danom okamihu nachádza. Aplikácia taktiež ponúka možnosť sledovať fotografie a videá z pretekov či prezerať denný prehľad výsledkov.

 

2.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+