MojAndroid

Asi najznámejší turnaj v tenise, usporadúvaný na trávnikoch, je Wimbledon. Teraz tento turnaj svetovej špičky v tenise má aj oficiálnu aplikáciu, ktorá vás bude celým turnajom sprevádzať. Práve dnes je začiatok celého veľkého turanja, keď sa skončila na trávnikoch Wimbledonu kvalifikácia, a začínajú ostré boje, ktoré vyvrcholia 8. júla veľkým finále.

Oficiálna aplikácia pod rovnomenným názvom ako tenisový turnaj – Wimbledon 2012 – prináša všetkým používateľom kompletné spravodajstvo z diania počas tenisového turnaja. Získať môžete množstvo informácií o hráčoch a hráčkach, ktorí sa zúčastňujú turnaja a získate aj podrobný prehľad o tom, ako sa celý turnaj vyvíja.

Počas zápasov môžete sledovať spravodajstvo a komentáre z niekoľkých tenisových kurtov priamo vo vašom smartfóne vďaka online prenosom Rádia Wimbledon. Súčasťou aplikácie je aj video servis, ktorý poskytuje množstvo video správ.

Ak ste sa rozhodli turnaja zúčastniť osobne, určite sa vám hodí, keď získate podrobného sprievodcu areálom tenisového turnaja Wimbledon 2012. Podrobnosti o rôznych, potrebných a dôležitých miestach si môžete zobraziť priamo na mape, navyše získate prehľad aj o jednotlivých kurtoch a dianí na nich.

Verzia: 5.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Wimbledon 2012

25.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+