MojAndroid

Žiaci a študenti už čoskoro zasadnú do školských lavíc a jeden z nich si so sebou bude môcť vziať aj novučičký Yoga Tablet 10HD+ od Lenovo a Pricemania.sk v hodnote 289 €!

Nekonečné hodiny na prednáškach a písanie poznámok vedia poriadne vyšťaviť baterku notebooku či tabletu. Yoga Tablet 10HD+ má výdrž až do 18 hodín, preto si po škole pokojne ešte môžete zasurfovať na internete, pozrieť film či vypočuť nový album obľúbeného interpreta. Váš zážitok z multimédií ešte znásobí Full HD displej, ktorý navyše disponuje funkciou automatického prispôsobenia jasu a farieb obrazovky podľa podmienok okolitého prostredia.

Zapojte sa do našej súťaže s Lenovo od 25. augusta do 25. septembra 2014 a hrajte o skvelý Yoga Tablet 10 HD+. Správne odpovede hľadajte na www.lenovo.com/sk.

tlacidlo miss

O čo sa hrá?

Priekopnícky dizajn modelu Yoga Tablet obsahuje valcovitú komoru s batériou a stojan na bočnej strane zariadenia, čím sa posúva jeho ťažisko a otvárajú sa viaceré režimy používania: Držanie, Naklonenie a Stojan. Model Yoga Tablet je so svojou výdržou batérie bežcom na dlhé trate. Jeho batéria vydrží až do 18 hodín, takže ho môžete používať celý deň – až do noci – bez nabitia. Na rozdiel od väčšiny tabletov, reproduktory modelu Yoga Tablet mieria dopredu – smerom k vám – a nie do strán alebo nadol. Skvele sa tak hodí na sledovanie videí alebo počúvanie hudby. Pamäť s kapacitou 16 GB je možné rozšíriť až o 32 GB ukladacieho priestoru pomocou micro SD karty. Tablet Lenovo IdeaTab Yoga 10 je možné zmeniť na produktívne zariadenie s voliteľnou klávesnicou, ktorá slúži aj ako kryt.

Až do 18 hodín nonstop používania:

http://www.youtube.com/watch?v=vQRp9FPvFF0

O Lenovo:

Logo Lenovo

Spoločnosť Lenovo je najväčší výrobca počítačov a rastúci líder v oblasti PC+, ktorý poskytuje užívateľom vo viac ako 160 krajinách špičkové produkty a služby postavené na moderných technológiách. Lenovo patrí celosvetovo k lídrom v odbore, a to vďaka zameraniu na výskum, vývoj, inovácie a kvalitu. Používateľom ponúka kvalitné služby a produkty s bezpečnostnými nástrojmi a užívateľsky prívetivými technológiami. Popri etablovanom rade business notebookov ThinkPad, rozšírilo Lenovo svoje portfólio aj o rad IdeaPad, určený prevažne domácim užívateľom. Tieto notebooky a netbooky ponúkajú špičkové technológie ruka v ruke s čistými líniami, ľahkosťou a moderným dizajnom. Lenovo má vo svojej ponuke aj all-in-one počítače ThinkCentre a IdeaCentre, pracovné stanice, servery a rad ďalších počítačových doplnkov. Hlavné výskumné centrá spoločnosti Lenovo sa nachádzajú v japonskom Yamato, čínskom Pekingu, Šanghaji a Šenzene a v americkom Raleighu. Ďalšie informácie o spoločnosti Lenovo sú k dispozícii na www.lenovo.sk. Intel, Intel Logo, Intel Inside, Intel Core, a Core Inside sú ochranné známky Intel Corporation v Spojených štátoch a /alebo v iných krajinách.

17.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+