MojAndroid

Zvesti, ktoré sa šírili o novinke v podobe HTC One X+ sa stávajú, zdá sa, skutočnosťou. Podľa dostupných informácií, HTC One X+ by sa mohol objaviť na svetle sveta už čoskoro. Odhalenia by sme sa mohli dočkať už 19. septembra, kedy spoločnosť HTC oznámila svoju tlačovú konferenciu.

Dnes už však vďaka uniknutým informáciám vieme, že HTC One X+ bude mať podobné  špecifikácie ako verzia HTC One X, no bude poháňaný štvorjadrovým procesorom spoločnosti NVIDIA AP37 quad-core CPU. Ako sme spomínali, procesor by mohol mať taktovanie 1,7 GHz s jedným jadrom, a 1,6 GHz v režime činnosti všetkých štyroch jadier, ale zásadný rozdiel v rýchlosti asi neuvidíte.

Medzi ďalšie špecifikácie HTC One X+ patria 1 GB RAM, 32 GB vnútornej pamäte, batéria 1800 mAh a operačným systémom bude v tomto prípade Android 4.1 Jelly Bean so Sense 4.5.

Sklamanie môže čakať všetkých, ktorí by očakávali odnímateľný zadný kryt. Rozmery zariadenia  by mali len nepatrne iné, ako pri HTC One X a to : 134,36 x 69,9 x 9,3 milimetrov a hmotnosť zariadenia sa vyšplhala na 129 gramov.

Zdroj predošlej informácie aj uvádza, že pôvodná verzia HTC One X by mohla získať najnovšiu verziu Android 4.1 Jelly Bean  priamo pod vianočný stromček a to už začiatkom decembra.

Informácie však zatiaľ berieme s rezervou, pretože nevieme, aký má zdroj informácií vzťah so spoločnosťou HTC, aj keď v minulosti už niekoľko krát používateľ Twitteru @Football4PDA mal o krokoch spoločnosti správne odhady a informácie.

Zdroj, foto: Twitter, AndroidAuthority

7.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+