MojAndroid

Hra „Obesenec“ je veľmi jednoduchá a zábavná aplikácia, ktorá vám poskytuje možnosti hádania jednotlivých výrazov v rôznych kategóriách ako sú: speváci (SK+CZ), herci (SK+CZ), mestá, štáty, športovci (SK+CZ), politici SK a politici CZ. Celkovo poskytuje približne 1200 položiek na hádanie.

Úlohou hráča je doplniť všetky písmená názvu alebo mena skôr, ako sa vyskladá na obrazovke smartfónu panáčik, ktorý znamená „vašu smrť“ a nesplnenie úlohy v dostatočnom počte pokusov na doplnenie písmena. Aplikácia okrem zábavy, poskytuje aj prevetranie mozgových závitov a otestuje váš všeobecný prehľad.

Veľmi úsmevná a zábavná aplikácia, ktorá na nás veľmi zapôsobila svojou jednoduchosťou a vtipným nápadom. Vývojári sľubujú na svojej stránke ďalšie postupné vylepšenia a postupné pridávanie nových kategórií a výrazov.

Určite ju odporúčame vyskúšať…

Android Market

 

1.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+