MojAndroid

Asi každý sa stretol so situáciou, že si niekde zabudol položený svoj telefón. Pokiaľ máte spustenú autentifikáciu nakreslením vzoru, pinom alebo tvárou, potom sa v podstate nemáte čoho báť. Kto by však chcel vedieť, kto sa pokúšal dostať do vášho zariadenia v čase vašej neprítomnosti, potom je tu aplikácia Hidden Eye.

Aplikácia je veľmi jednoduchá a ponúka niekoľko základných nastavení. Na výber je verzia zadarmo alebo platená s dizajnom v štýle HOLO a niektorými funkciami navyše. Najskôr odporúčame vyskúšať free veziu, s ktorou si vyskúšate, či aplikácia s vašim telefónom naozaj funguje.

Princíp Hidden Eye je prostý. Ak sa niekto pokúsi odblokovať váš telefón a nepozná správnu kombináciu vzoru alebo pinu, aplikácia zaznamená tento neúspešný pokus a prednou kamerou odfotí “votrelca”. Nastaviť môžete zobrazenie upozornenia v notifikačnej lište alebo zobrazenie fotografií, ktoré aplikácia zaznamenala pri pokuse o uhádnutie pinu či vzoru. Po troch neúspešných pokusoch môžete zapnúť alarm, ktorý zvonením upozorní okolie. Snímky sa ukladajú do adresára DCIM, takže ak máte nainštalovaný Dropbox a zapnutú funkciu automatického uploadu fotografií, potom sa budú vytvorené snímky automaticky synchronizovať aj s týmto cloudovým úložiskom.

  

Platená aplikácia Hidden Eye Plus ponúka navyše nový dizajn s HOLO témou, nové možnosti ovládania pri prezeraní fotografií (tie sú zároveň väčšie), možnosť poslať fotografie na e-mailovú adresu vrátane lokalizácie, mazať jednotlivé fotografie, nastavenie zvonenia pre alarm a samozrejme aplikácia neobsahuje reklamy.

Nezabudnite, že aplikáciu musíte aktivovať nastavením Security Status na ON (zapnuté). Pri odinštalácii aplikácie musí byť toto nastavenie opäť nastavené na OFF (vypnuté).

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: 1,06 €
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: 1,06 €

26.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+