MojAndroid

Ak nám nestačí či nevyhovuje používateľská nadstavba výrobcu, často siahame po alternatívnych launcheroch. Pre niekoho už nie je novinkou, že dokonca aj konkurenčný Microsoft vydal vlastný launcher pre OS Android. Nazýva sa Arrow Launcher a je zameraný na jednoduchosť a priamejší prístup k jednotlivým informáciám či aplikáciám. Hlavnou myšlienkou je kategorizácia aplikácií vzhľadom k tomu, ako často používame rôzne aplikácie. Netreba tak napríklad otvárať menu s appkami a stačí len pohodlne listovať v ponuke launchera. Arrow Launcher okrem toho obsahuje aj vlastnú lištu, alebo dok, ktorý sa vyroluje na spodnej časti displeja. Obsahuje vami vybraté skratky či aplikácie.

Microsoft-Arrow-Launcher-verison-3.0

Momentálne dostáva tento launcher významný update na verziu 3.0. Najnovšia verzia prichádza s novinkami a vylepšeniami hneď vo viacerých smeroch. Významnou zmenou je fakt, že podľa Microsoftu minie Arrow Launcher 3.0 o 15% menej batérie a tiež je šetrnejší aj k pamäti, ktorú využíva o 20% menej ako jeho predošlá verzia. Zároveň má byť teraz Arrow až o 10% rýchlejší. Čo sa týka vizualizácie, je tu nová stránka s nástrojmi pre pripnutie jednotlivých kariet s aplikáciami ako celých stránok. Tiež sa teraz môžete sami rozhodnúť pre horizontálne či vertikálne listovanie na stránkach s aplikáciami.

Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma

Ktorý launcher využívate vy? Čo je pre vás na ňom prvoradé? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: androidauthority.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+