MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi začala aktualizovať na systém Android 12 s nadstavbou MIUI 13 tri nové smartfóny. Jedným z nich je aj vlajkový model Xiaomi Mi 10 Ultra. Informáciu priniesol portál GizmoChina.

Aktualizované boli aj modely značky Redmi

Aktualizácia pre Xiaomi Mi 10 Ultra má označenie V13.0.1.0.SJJCNXM. Ďalším aktualizovaným modelom je Redmi Note 10 5G, ktorý sa na medzinárodných trhoch predáva aj pod označením Redmi Note 10T 5G. Jeho aktualizácia má označenie  V13.0.3.0.SKSCNXM.

Redmi Note 10 5G
Redmi Note 10 5G | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Tretím aktualizovaným modelom je Redmi Note 9 Pro 5G, ktorý sa predáva aj pod označením známy ako Xiaomi Mi 10i 5G alebo Mi 10T Lite 5G.  V tomto prípade je číselné označenie aktualizácie V13.0.3.0.SJSCNXM. Aktualizácie bude spoločnosť uvoľňovať postupne podľa jednotlivých regiónov.

Systém by vám mal dostupnosť aktualizácie oznámiť automaticky. Skontrolovať si ju môžete aj manuálne v nastaveniach systému. Pred aktualizáciou sa uistite, že máte dostatočne nabitú batériu a telefón musí byť pripojený k Wi-Fi sieti. Ak váš dátový balíček nie je obmedzený, môžete samozrejme využiť aj mobilnú dátovú sieť.

Nemali by ste prehliadnuť:

Pozor! Hackeri posielajú nebezpečné e-maily v mene Facebooku
✅ Test iRobot Roomba J7+: Kvalita, za ktorú sa platí
Samsung Galaxy S22 Ultra: Niektorí používatelia hlásia problémy s GPS

Ako je na tom konkurencia?

Činí sa aj konkurencia. Spoločnosť Samsung priniesla tento týždeň nadstavbu One UI 4.1 pre staršie vlajkové modely Galaxy Note 10 a Galaxy S10. Systém Android 12 dostali nedávno aj Nokia G50 alebo vlajkové smartfóny Asus Zenfone 8 a 8 Flip. A Huawei nedávno aktualizovalo vlajkový smartfón Huawei P30 Pro z roku 2019.

Náš tip
Posielanie správ z iMessage na Whatsapp iné aplikácie? Tu sa chystá niečo veľké

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
25.3.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+